ISVETA | Namų automatikos valdymo sistema

Automatikos valdymas internetu

Namų automatikos valdymo sistema

  Išmanieji namai, kur viskas paklūsta Jums. Automatikos valdymo sistema Smart Control – tai galimybė valdyti namuose įdiegtus išmaniuosius sprendimus ir įvairius buitinius prietaisus, ne tik esant bet kurioje patalpoje, bet net ir visiškai nebūnant namuose. Naudojantis šia namų valdymo sistema Jums paklus viskas: garažo vartų automatika, kiemo apšvietimas, kiemo vartų automatika, markizių, vidaus ir lauko žaliuzių, vidaus ar lauko roletų valdymas, bei bet kurių, į sistemą prijungtų elektrinių prietaisų valdymas. Automatinė namų valdymo sistema yra ne tik patogi, tačiau ir suteikia galimybę užtikrinti namų saugumą išvykus iš jų. Pavyzdžiui, net atostogų metu, būdami toli nuo namų, galite naudotis išmaniąją valdymo sistema ir patikrinti, kurie prietaisai yra įjungti arba atvirkščiai, ar išjungėte viską, ką norėjote. Tą patį galite atlikti ir kiekvieną vakarą prieš užmigdami – visiškai nebūtina keltis iš lovos ir apeiti visus namus. Viskas, ko Jums reikia – tai šalia esantis išmanusis įrenginys, veikiantis su viena iš minėtųjų operacinių sistemų ir namai paklūsta Jums. Jūs taip pat galite, nustatyti kad norimu metu visas automatikos valdymas vyktų be Jūsų įsikišimo pagal iš anksto nustatytą scenarijų.

Automatikos valdymo sistemos privalumai

 • Patogumas.Visada pasiekiami bet kurie pajungti įrenginiai. Nereikia būti vietoje norint valdyti.
 • Saugumas. Nereikia kiekvienam turėti valdymo pultelį, galima valdyti telefonu.
 • Planavimas. Galima susikurti atskirus scenarijus ir norimi įrenginiai laiku išsijungs ar įsijungs. Sugruouoti atskirų įrenginių įjungimą.
 • Universalumas.Galima valdyti ne tik žaliuzes, bet ir bet kokius elektros įrenginius .

Namų automatikos valdymo sistema

Kokius prietaisus galima valdyti?
Namų valdymo sistemos blokas turi radijo siųstuvą, kuriuo galima išsiųsti signalą kiekvienam imtuvui. Prietaisų su imtuvu pavyzdžiai: apsauginės žaliuzės, vidaus ir lauko roletai, medinės žaliuzės, fasadinės žaliuzės, terasinės markizės, kiemo ir garažo vartų automatika, kiemo apšvietimas, ar bet kokie elektriniai namų prieraisai.
Ar galima valdyti bet kokio gamintojo automatikos prietaisus?
Taip. Tai, pavyzdžiui, gali būti kiemo ar garažo vartų automatika, kurią galimą aprūpinti Yooda distancinio valdymo imtuvu, ir tokiu būdu valdyti bendros automatikos valdymo programėlės pagalba.
Kodėl Yooda Smart Control sistema yra geriau nei paprastas pultelis?
Nauda slypi išplėtotoje programėlėje. Jos dėka galima grupuoti įvairius prietaisus, kurti scenarijus ir bet kuriuo momentu juos įjungti arba labai lengvai užprogramuoti automatinę aktyvaciją. Grafinis prietaisų ir valdymo komandų atvaizdavimas sukuria paprastos ir intuityvios programėlės įvaizdį. Be to, šios programėlės dėka galima valdyti prietaisus, kuriuos nepasiekia pulto veikimo diapazonas, pav., kai esate darbe arba atostogaujate. Ji yra nuolat atnaujinama ir papildoma funkcijomis, kurių nerasite pulteliuose.
 

Yooda Smart Control

ISVETA Namų automatikos valdymo sistema
ISVETA Namų automatikos valdymo sistema
ISVETA Namų automatikos valdymo sistema

Paslaugos

 • Atvykstame į namus ar ofisą
 • Konsultuojame telefonu, el.paštu ar vietoje
 • Įvertiname įrengimo galimybes
 • Pateikiame paskaičiavimus
 • Įrengiame ir prižiūrime visoje Lietuvoje
 
Atmintis iki 255 prietaisų.
Baterija 1xCR1220.
Maitinimas 12V DC.
Matmenys 110x80x22 mm.
Naudojama galia 1,6 W.
Apsaugos klasė IP20.
Operacinės sistemos: Android, iOS.
Jungtys: Wi-Fi; Ethernet; ISM 433 MHz
Vilniuje, Kauno g. 34 LT-03202, tel. 2 333 484, mob.tel. 8 676 18814
Kaune, Savanorių pr. 196 LT-50186, tel. 33 33 00, mob.tel. 8 676 18815
Klaipėdoje, Galinio pylimo g. 18 LT-91224, tel. 38 22 11, mob.tel. 8 600 23281
Šiauliuose, Tilžės g. 225, PC Tilžė LT-76200, tel. 5 222 33, mob.tel. 8 600 23287
Alytuje, Naujoji 124 LT-62175, tel. 7 12 25, mob.tel. 8 676 18816

Scenarijai

Scenarijų kūrimas, panaudojant įvairių namų elektros prietasų valdymo sistemą.
  Scenarijų kūrimas yra labai paprastas, o jų skaičių gali apriboti tik vaizduotė ir turimų prietaisų, kuriuos galime valdyti, skaičius. Sukūrėme keletą pavyzdinių scenarijų, kuriuos galite taikyti savo namuose. Įsitikinkite, kad YOODA Smart Control sistema buvo sukurta galvojant apie Jūsų poreikius.
 

Isveta.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su isveta.lt slapukų politika.

Sutinku