Garažo vartai. Pasirinkimas ir galimybės

Garažo vartai svarbi ne tik gyvenamųjų, bet ir komercinių patalpų dalis. Pastaruoju metu garažo vartus įprasta montuoti tiek pramonės, tiek paslaugų sektoriaus statiniuose. Kadangi ir buitinių, ir komercinės paskirties garažo vartų asortimentas gana platus, juos renkamasi atsižvelgiant į galimybes: valdymo mechanizmo specifiką, funkcionalumą, sandarą ir kt. Ką reikėtų apie tai žinoti, kad pasirinktumėte tinkamiausius garažo vartus.

Gyvenamųjų patalpų garažo vartai

Gyvenamųjų patalpų garažo vartai gaminami laikantis principo, kad svarbiausia – būsto saugumas, todėl tiek rankiniu būdu, tiek automatiškai valdomi produktai yra visiškai apsaugoti nuo galimo įsilaužimo (sklendės, spynos ir automatinio pakėlimo varikliai montuojami taip, kad vartų nebūtų galima atverti ar pakelti iš lauko pusės). Žinoma, nepamiršta ir estetika. Gyvenamųjų patalpų garažo vartai gali būti derinami prie jau numatytos jiems montuoti ertmės matmenų, todėl darbai vyksta kur kas greičiau ir paprasčiau. Vartų dizainas ir modelis individualiai derinamas su kiekvienu klientu, todėl visada rasite geriausią sprendimą pasitarę su specialistais.

Komercinės paskirties patalpų garažo vartai

Komercinės paskirties patalpų garažo vartų asortimentas skirstomas į keletą grupių:

Rinkdamiesi garažo vartus, apsvarstykite, kurios jų savybės yra svarbiausios ir kokią pagrindinę paskirtį vartai turi atlikti. Konsultacijos su specialistu metu be abejonės atrasite geriausiai poreikius ir galimybes atitinkantį variantą, kuris bus pritaikytas pagal turimų patalpų specifiką.