Kaip pasirinkti garažo vartus? Kuo jie skiriasi?

Garažo vartai. Pasirinkimas ir galimybės

Garažo vartai svarbi ne tik gyvenamųjų, bet ir komercinių patalpų dalis. Pastaruoju metu garažo vartus įprasta montuoti tiek pramonės, tiek paslaugų sektoriaus statiniuose. Kadangi ir buitinių, ir komercinės paskirties garažo vartų asortimentas gana platus, juos renkamasi atsižvelgiant į galimybes: valdymo mechanizmo specifiką, funkcionalumą, sandarą ir kt. Ką reikėtų apie tai žinoti, kad pasirinktumėte tinkamiausius garažo vartus.

Gyvenamųjų patalpų garažo vartai

Gyvenamųjų patalpų garažo vartai gaminami laikantis principo, kad svarbiausia – būsto saugumas, todėl tiek rankiniu būdu, tiek automatiškai valdomi produktai yra visiškai apsaugoti nuo galimo įsilaužimo (sklendės, spynos ir automatinio pakėlimo varikliai montuojami taip, kad vartų nebūtų galima atverti ar pakelti iš lauko pusės). Žinoma, nepamiršta ir estetika. Gyvenamųjų patalpų garažo vartai gali būti derinami prie jau numatytos jiems montuoti ertmės matmenų, todėl darbai vyksta kur kas greičiau ir paprasčiau. Vartų dizainas ir modelis individualiai derinamas su kiekvienu klientu, todėl visada rasite geriausią sprendimą pasitarę su specialistais.

Komercinės paskirties patalpų garažo vartai

Komercinės paskirties patalpų garažo vartų asortimentas skirstomas į keletą grupių:

  • panoraminiai garažo vartai (tokio tipo vartus įprasta montuoti autoservisuose, automobilių techninio aptarnavimo centruose, plovimo paslaugas teikiančiose patalpose ir pan. Dalinai skaidri jų konstrukcija suteikia galimybę stebėti laukiančių klientų srautą ar kieme esančius objektus. Be to, į patalpų vidų patenka gana daug dienos šviesos.)
  • Šilumos nepraleidžiantys garažo vartai (tai vienas pažangiausių sprendimų, sulaikantis šilumą patalpų viduje. Šie vartai puikiai tinka bet kokios paskirties statiniuose montuoti ir pasižymi išties puikiomis izoliacinėmis savybėmis.)
  • Susukami garažo vartai (šio tipo vartai gali būti tiek permatomi (grotos), tiek pagaminti iš aliuminio ir plieno (nepermatomi). Vartai patogiai valdomi – susukami į viršuje esantį ruloną. Pirmuosius įprasta montuoti ten, kur svarbiausia yra izoliuoti erdves, o ne šilumą. Antrieji yra vienas populiariausių komercinės paskirties garažo vartų sprendimų apskritai: sulaiko ir garsą, ir šilumą, ir šviesą.)
  • Specializuoti garažo vartai (prie šio tipo vartų priskiriami priešgaisriniai gaminiai, kurie efektyviai stabdo ugnies plitimą patalpose, taigi turtą apsaugo ne tik nuo įsilaužimo, bet ir gaisro žalos.)

Rinkdamiesi garažo vartus, apsvarstykite, kurios jų savybės yra svarbiausios ir kokią pagrindinę paskirtį vartai turi atlikti. Konsultacijos su specialistu metu be abejonės atrasite geriausiai poreikius ir galimybes atitinkantį variantą, kuris bus pritaikytas pagal turimų patalpų specifiką.

Isveta.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su isveta.lt slapukų politika.

Sutinku