Garažo vartai Thermo

Garažo vartai Thermo

    Dar efektyvesnis pasirinkimas Šie garažo vartai ne tik puikiai atlieka patalpų viduje esančių daiktų apsaugos funkciją, bet yra itin efektyvus sprendimas tais atvejais, kai daug dėmesio skiriama izoliacijai. Dėl unikalios gamybos technologijos, „Thermo“ produktai išsiskiria šilumos sulaikymo patalpos viduje savybėmis ir suteikia galimybę sumažinti šildymo kaštus. Dėl šių savybių šie garažo vartai yra praktiškas sprendimas naudoti tiek buityje, tiek komercinės ar pramoninės paskirties patalpose. Garažo vartai „Thermo“ – tai tvirti, ilgaamžiai ir atsparūs produktai. Jie gali būti valdomi skirtingais būdais – tiek rankiniu, tiek ir automatiniu, taigi pasirinkę šį sprendimą, galite būti ramūs ne tik dėl saugumo ar taupumo, bet ir mėgautis itin paprastu, automatizuotu jų varstymu.
Vartai pagaminti iš 60 mm storio segmento

Vartai taikomi privačių namų garažuose ar pramoniniuose ojektuose
Vartai apie 30% šiltesni už įprastos konstrukcijos segmentinius garažo vartus
Vartai gaminami pagal matmenis

Galimas priedų pasirinkimas: langai, spynos ir pan.

Garažo vartų Thermo privalumai

  • Naudojamas storas, su dvigubomis tarpinėmis segmentas
  • Universali ilgaamžė pramoninių vartų pakilimo konstrukcija
  • Vartai naudojami buitiniuose ir pramoniniuose objektuose
  • Galima montuoti į segmentą trijų stiklų langus ir užrakinimo spyną
  • Galimas įvairios automatikos taikymas.
  • Ilgaamžis patikimas gaminys.
Šio tipo garažo vartai gaminami iš ypač storo 60 mm storio pirštų neprispaudžiančio segmento, kurio šilumos pralaidumo koeficientas yra apie 0,39 W/m3k. Tai yra apie 30% geresnis rezultatas už įprastą 40 mm storio segmentą. Dvigubos tarpinės, naudojamos tarpsegmentiniam sujungimui padidina šilumos izoliaciją. Segmentas yra su lygiu paviršiumi ir standartinės baltos spalvos. Galima segmentą dažyti bet kokia spalva pagal RAL paletę ar naudoti medžio imitacijos plėveles.
Šio tipo vartams naudojame dvigubas apatines tarpines, kas padidina apatinio segmento prispaudimą. Tai yra standartinė apatinė tarpinė ir papildoma nepriklausoma tarpinė.
 
Šio tipo vartams naudojame dvigubas apatines tarpines, kas padidina apatinio segmento prispaudimą. Tai yra standartinė apatinė tarpinė ir papildoma nepriklausoma tarpinė.
Išskirtinė šoninio lanko konstrukcija idealiai priglaudžia viršutinį segmentą prie viršutinės tarpinės ir padidina vartų saugumą bei sandarumą.
 
Segmentiniams garažo vartams Thermo taikome trijų stiklų stačiakampius langus ir specialios konstrukcijos spynas. Taip pat galima naudoti standartinę vidinę sklendę, apsaugas nuo spyruoklių ar trosų trūkimo, standartinę buitinę ar pramoninę garažo vartų automatiką.

Rekomenduojame:

Nice automatika ISVETA

Garažo vartų automatika Nice

vartaut100

Garažo vartų automatika Sommer

 
Pramoninių garažo vartų automatika ISVETA

Pramoninė garažo vartų automatika Sommer

Pramoninių garažo vartų automatika ISVETA

Pramoninė garažo vartų automatika FF

Standartinė spalva

Nestandartinės spalvos

Bet kokia spalva pagal RAL spalvų paletę.

Meistro iškvietimas

Isveta.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su isveta.lt slapukų politika.

Sutinku