Roletų automatikos valdymo sistema telefonu

Išmanieji namai, kur viskas paklūsta Jums. Automatikos valdymo sistema Smart Control – tai galimybė valdyti namuose įdiegtus išmaniuosius sprendimus ir įvairius buitinius prietaisus, ne tik esant bet kurioje patalpoje, bet net ir visiškai nebūnant namuose. Naudojantis šia namų valdymo sistema Jums paklus viskas: garažo vartų automatika, kiemo apšvietimas, kiemo vartų automatikamarkiziųvidaus ir lauko žaliuziųvidaus ar lauko roletų valdymas, bei bet kurių, į sistemą prijungtų elektrinių prietaisų valdymas.

Užsakyti

Automatikos valdymo sistemos privalumai

Patogumas

Visada pasiekiami bet kurie pajungti įrenginiai. Nereikia būti vietoje norint valdyti.

Saugumas

Nereikia kiekvienam turėti valdymo pultelį, galima valdyti telefonu.

Planavimas

Galima susikurti atskirus scenarijus ir norimi įrenginiai laiku išsijungs ar įsijungs. Sugrupuoti atskirų įrenginių įjungimą.

Universalumas

Galima valdyti ne tik žaliuzes, bet ir bet kokius elektros įrenginius.

Yooda Smart Control

The lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit pellentesque dui class tempor maximus strėlės ultricies lacus potenti vel facilisis viverra ante commodo congue nunc mattis mi turpis tellus sapien expenstice sporatsrebust en massatlibus e finibus consequat or vulputa getum non accmestina gyvena nėščiųjų gedulas

Namų valdymo sistemos Smart Control techninės savybės

Atmintis

Iki 255 prietaisų.

Baterija

1xCR1220

Maitinimas

12V DC

Matmenys

110x80x22 mm

Naudojama galia

1,6 vatai

Apsaugos klasė

IP20

Operacinės sistemos

Android, iOS

Jungtys

Bevielis internetas; Ethernet; ISM 433 MHz

Scenarijai

Scenarijų kūrimas, panaudojant įvairių namų elektros prietasų valdymo sistemą.

Scenarijų kūrimas yra labai paprastas, o jų skaičių gali apriboti tik vaizduotė ir turimų prietaisų, kuriuos galime valdyti, skaičius. Sukūrėme keletą pavyzdinių scenarijų, kuriuos galite taikyti savo namuose. Įsitikinkite, kad YOODA Smart Control sistema buvo sukurta galvojant apie Jūsų poreikius.

Scenarijus „Vakaras kieme“

Markizės, kiemo laistymo sistemos ir terasos bei kiemo apšvietimo valdymą Jūs galite sujungti per namų automatikos valdymo sistemą Smart Control. Tai leidžia visus įrenginius valdyti per programėlę, kuri, sujungdama visus prietaisus į grupę, įjungs tinkamus ir savalaikius kiekvieno priskirto prietaiso veiksmus – markizė išsiskleis, įsijungs terasos apšvietimas, be to, reikiamą valandą įsijungs kiemo apšvietimas ir žolyno laistymo sistema.

Markizė

Tam, kad savo terasoje galėtumėte komfortiškai leisti laiką, įrenkite markizę su tinkama automatika. Markizės variklis su integruotu radijo imtuvu leis valdyti programėlės pagalba – jos išskleidimas ir suskleidimas vyks paspaudus atitinkamus mygtukus išmaniajame telefone. Prie variklio taip pat galima pridėti vėjo, lietaus ar saulės jutiklius, kurie užtikrins, kad priklausomai nuo vėjo stiprumo, lietaus ar saulės intensyvumo ji pati susiskleistų arba išsiskleistų.

Kiemo apšvietimas

Kiemo apšvietimo sistema taip pat gali būti valdoma telefonu ar planšete – tai leidžia daryti valdymo skydelis NANO, montuojamas po jungikliu.

Kiemo žolyno laistymo sistema

Kieme, be apšvietimo, galima automatizuoti ir žolyno laistymo sistemą, panaudojant elektrinius vožtuvus su radijo imtuvu. Distancinio siųstuvo su laikmačiu dėka, galima suprogramuoti automatišką sodo purkštuvu darbą tam tikrą savaitės dieną ir tam tikru laiku – pav., naktį, kai visi jau miega.

Terasos apšvietimas

Universalaus distancinio imtuvo dėka vienu paspaudimu telefone, galima valdyti ir apšvietimą terasoje.

Scenarijus „Kino seansas“

Vienu mygtuku galite paruošti namų kino, konferencijos ar posėdžių salę susitikimui ar kino filmo peržiūrai. Galite užprogramuoti scenarijus su skirtingais pavadinimais, kuriuos įjungus tam tikroje patalpoje nusileis vidaus roletai, užsitrauks užuolaidos, išsiskleis projekcinis ekranas ir užges šviesa.
Atskiras kiekvieno prietaiso paleidimas užtruktų iki kelių minučių. Sujungus juos į vieną scenarijų galėsite juos įjungti per kelias sekundes, vienu paspaudimu.

Apsauginės žaliuzės

Galite automatizuoti tiek kabančias žaliuzes, tiek kasetines ritinines užuolaidas. O svarbiausia – nereikia kalti sienų ir vesti laidus, kadangi LE tipo pavaros, be radijo imtuvo, turi ir įmontuotą bateriją.

Proekcinis ekranas

Norėdami sukurti kino ar konferencijos salę, naudokite projektorių ir projekcinį ekraną. Automatizavimo atveju ekranas ir jo svoris neturi reikšmės, kadangi kiekvienam galite parinkti tinkamą pavarą su radijo imtuvu.

Roletai

Priklausomai nuo laiko ir aplinkybių, užuolaidos reaguos tinkamu būdu. Svarbu, kad pavara turi įmontuotą radijo imtuvą bei bateriją, taigi, yra visiškai belaidė.

Apšvietimas

Panaudodami elektros lizdą bei prijungdami apšvietimą prie sieninių valdymo skydų galite lengvai juos kontroliuoti – visą namą, atskiras patalpas arba jų grupes. Programėlės dėka galite įjungti ir išjungti apšvietimą, nepakildami iš savo vietos

Dažniausiai užduodami klausimai apie namų automatikos valdymo sistemą

Kokius prietaisus galima valdyti?

Namų valdymo sistemos blokas turi radijo siųstuvą, kuriuo galima išsiųsti signalą kiekvienam imtuvui. Prietaisų su imtuvu pavyzdžiai: apsauginės žaliuzės, vidaus ir lauko roletai, medinės žaliuzės, fasadinės žaliuzės, terasinės markizės, kiemo ir garažo vartų automatika, kiemo apšvietimas, ar bet kokie elektriniai namų prieraisai.

Ar galima valdyti bet kokio gamintojo automatikos prietaisus?

Taip. Tai, pavyzdžiui, gali būti kiemo ar garažo vartų automatika, kurią galimą aprūpinti Yooda distancinio valdymo imtuvu, ir tokiu būdu valdyti bendros automatikos valdymo programėlės pagalba.

Kodėl Yooda Smart Control sistema yra geriau nei paprastas pultelis?

Nauda slypi išplėtotoje programėlėje. Jos dėka galima grupuoti įvairius prietaisus, kurti scenarijus ir bet kuriuo momentu juos įjungti arba labai lengvai užprogramuoti automatinę aktyvaciją. Grafinis prietaisų ir valdymo komandų atvaizdavimas sukuria paprastos ir intuityvios programėlės įvaizdį. Be to, šios programėlės dėka galima valdyti prietaisus, kuriuos nepasiekia pulto veikimo diapazonas, pav., kai esate darbe arba atostogaujate. Ji yra nuolat atnaujinama ir papildoma funkcijomis, kurių nerasite pulteliuose.

Kaip užsakyti automatikos valdymo sistema?

01 sužinome
Jūsų poreikį sužinome
Jūsų poreikį

Susisiekite kontaktais arba užpildykite užklausos formą.

 

02 Nemokamai
išmatuojame Nemokamai
išmatuojame

Atvykstame į namus ar ofisą Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Vilniuje ir visoje LIETUVOJE.

Konsultuojame ir padedame pasirinkti audinius, priedus, automatiką.

Įrengiame ir prižiūrime visoje Lietuvoje

03 Gaminame ir
montuojame Gaminame ir
montuojame

Įvertiname įrengimo galimybes

Pateikiame paskaičiavimus

04 Tolimesnis
bendravimas Tolimesnis
bendravimas

Konsultuojame telefonu, el. paštu, jei reikia – atvykstame remontui.

 

Roletai pagal užsakymą

Meistro iškvietimas

  • Matavimas, konsultacijos ir paskaičiavimai yra nemokami.
  • Mokėsite tik už gaminius, montavimą ir pristatymą.
Tel.: +370 676 18816 El. paštas: info@isveta.lt Susisiekti

Fiziniai roletų gamybos taškai

Visa Lietuva

Nuotolinė konsultacija ir užsakymas

Tel.: 8 676 18816

El. paštas: info@isveta.lt

Žiūrėti žemėlapį

Vilniuje

Kauno g. 34 LT-03202

Tel.: 2 333 484

Mob tel.: 8 676 18814

Žiūrėti žemėlapį

Kaune

Savanorių pr. 196 LT-50186

Tel.: 33 33 00

Mob tel.: 8 676 18815

Žiūrėti žemėlapį

Klaipėdoje

Taikos pr. 8 LT-91229

Tel.: 38 22 11

Mob tel.: 8 600 23281

Žiūrėti žemėlapį

Šiauliuose

Tilžės g. 225, Šiauliai 76200

Tel.: 5 222 33

Mob tel.: 8 600 23287

Žiūrėti žemėlapį

Alytuje

Putinų g. 23 LT-62312

Tel.: 7 12 25

Mob tel.: 8 676 18816

Žiūrėti žemėlapį

Namų automatikos valdymo sistema

Automatinė namų valdymo sistema yra ne tik patogi, tačiau ir suteikia galimybę užtikrinti namų saugumą išvykus iš jų. Pavyzdžiui, net atostogų metu, būdami toli nuo namų, galite naudotis išmaniąją valdymo sistema ir patikrinti, kurie prietaisai yra įjungti arba atvirkščiai, ar išjungėte viską, ką norėjote. Tą patį galite atlikti ir kiekvieną vakarą prieš užmigdami – visiškai nebūtina keltis iš lovos ir apeiti visus namus. Viskas, ko Jums reikia – tai šalia esantis išmanusis įrenginys, veikiantis su viena iš minėtųjų operacinių sistemų ir namai paklūsta Jums. Jūs taip pat galite, nustatyti kad norimu metu visas automatikos valdymas vyktų be Jūsų įsikišimo pagal iš anksto nustatytą scenarijų.