Spauda ant roletų audinio

Prisiderinkite roletus ar širmas prie savo namų interjero. Išsirinkite iš mūsų sūilomų pavyzdžių ar susikurkite patys originalaus rašto roletų audinį, tinkantį tik jūsų kambario interjerui. Ir mes, atspausdinę jūsų pageidaujamo rašto audinį, pagaminsime ir sumontuosime idealiai papuošiančius jūsų kambarį roletus ar širmas.

Spaudos ant roletų ir romanečių privalumai

  • Originalumas.Galima pasirinkti originalų tik jūsų sukurtą vaizdą ar raštą.
  • Suderinamumas.Galima atspausdinti raštą ar vaizdą idealiai tinkantį prie esamo ar būsimo interjero ar atsikartojantį kituose interjero elementuose.
  • Išskirtinumas. Galima atspausdinti foto vaizdą.
  • Kaina. Priimtini spaudos darbų kaštai.

Originalaus rašto roletai

Roletai su spauda pritaikomi bet kokiose gyvenamosiose, biuro bei komercinėse patalpose naudojant pagal paskirtį. Papildomai taikant spaudą, galima pritaikyti roletus prie interjero, padaryti juos originalius ar pritaikyti reklamą. Dalis roletinių audinių, esančių pastovioje kolekcijoje taip pat yra su spauda.

Ant roletinio audinio galima atspausdinti bet kokį sukonfigūruotą savarankiškai ar paruoštą raštą ar fotografiją.

Spausdinti galima ant bet kokio pakankamo tankumo audinio. Tačiau rekomenduojame spausdinti ant balto lygaus arba balto gumuoto audinio. Nerekomenduojame spausdinti ant ryškių ar tamsių spalvų, kadangi iškraipomos natūralios spalvos.

Spausdinimo paslauga kainuoja priklausomai nuo roleto audinio išmatavimų. Pvz.: 1500×1200 mm – 65,15 Eur.

Reikia pateikti norimą nuotrauką ar vaizdą kompiuteriniame jpg arba cdr formate. Pateikiamo vaizdo kokybė esant vaizdui 1:1 turi būti nuo 100 dpi iki 150 dpi ryškumo.

Šiuolaikinių technologijų dėka, ant roletinio audinio galima atspausdintii bet kokį pageidaujamą raštą ar vaizdą. Ir ši paslauga nėra itin brangi. Raštus galima derinti pagal kambario spalvas, tapetų raštus ar interjero apdailos detales. Parenkant roletų audinio raštą galima koreguoti to rašto dydį, išdęstyma, atspalvius, norint gauti idealų bendrą kambario vaizdą. Iš spausdinto audinio gaminami laisvai kabantys roletai, roletai su kasete, montuojami prie pat stiklo, širmos ar romanetės. Šio tipo raštai ar vaizdai spausdinami ant dviejų tipų audinių: audinio praleidžiančio šviesą ir pilnai užtemdančio audinio, kurio išorinė pusė dengta plastiko sluoksniu.

Galimų audinių pavyzdžiaii

Originalių raštų ar nuotraukų audiniams galima įsigyti www.eu.fotolia.com; www.shutterstock.com ar kitose svetainėse, taip pat susikurti pačiam.