Apsauginės žaliuzės. Apsauga nuo įsilaužimo?

Apsauginės žaliuzės montuojamos ant langų iš lauko pusės puikiai saugo patalpas nuo saulės spindulių prikaitinimo vasarą ar šilumos praradimo žiemą. Sumontavus šio tipo žaliuzes ant langų, mažėja triukšmo lygis patalpoje, sklindantis iš lauko. Apsauginėmis žaliuzėmis patogu pritemdyti ar pilnai uždengti langą. Žaliuzė saugo nuo nepageidaujamų žvilgsnių. Patogus tokių žaliuzių valdymas, ypač panaudojant automatinio valdymo galimybes, nepalieka abejingų – tai kiekvieno šiuolaikinio pastato būtinybė. Viena iš šių žaliuzių savybių yra apsauga nuo įsilaužimo.

Apsauginės lauko žaliuzės Apsauga Plius.

Lietuvoje vartotojai paprastai ignoruoja pagrindines šių žaliuzių savybes, pabrėždami tik apsaugą nuo įsilaužimo. Apsaugos nuo įsilaužimo savybė yra tik viena iš daugelio šių žaliuzių savybių.

  • Apsauga nuo prikaitinimo
  • Apsauga nuo šalčio
  • Apsauga nuo lietaus, sniego
  • Apsauga nuo vėjo
  • Apsauga nuo triukšmo
  • Apsauga nuo pašalinių žvilgsnių
  • Apsauga nuo įsilaužimo

Apsauginės žaliuzės su padidinta apsauga nuo įsilaužimo

Apsauginės žaliuzės apsaugo patalpas nuo įsilaužimo. Norint padidinti apsaugą nuo įsilaužimo šio tipo žaliuzės gaminamos iš specialaus sustiprinto profilio. Naudojamos kitos kreipiančiosios ir apatinis profilis, kurie sumažina išlaužimo, sulenkimo galimybes. Kreipiančiųjų apačioje įrengiami papildomi užraktai, sumažinantys pakėlimo galimybę. Šios žaliuzės ir montuojamos atsižvelgiant į keliamus sustiprintos apsaugos reikalavimus.

Gaminame žaliuzes su padidinta apsauga nuo įsilaužimo attinkančias RC2 ir RC3 saugos klases. Po sumontavimo išrašome tai atitinkantį sertifikatą.

Apsaugos nuo įsilaužimo klasės

Apsauginės žaliuzės su padidinta apsauga nuo įsilaužimo gaminamos pagal saugumo normų (EN 1627, EN 1628, EN 1629, EN 1630) keliamus reikalavimus ir atitinka tam tikras klases. Suteiktos klasės apibrėžia nustatytą laiką per kurį galima išlaužti žaliuzę naudojant pasirinktus įrankius.

Visų klasių apsauginėms žaliuzėms labai svarbi tvirtinimo vieta ir būdas.

Visos apsauginių žaliuzių rūšys …