Automatika

Vartų automatika – tai patogus ir efektyvus jų valdymas. Norėdami patekti į garažą, pasistatyti automobilį ar įvažiuoti į teritoriją, neturite išlipti iš automobilio, rakinti spynos ir stumdyti sunkių vartų – visa tai galite padaryti naudodamiesi komfortišku nuotoliniu jų valdymu.

UAB „Isveta“ siūlo rinktis iš gausaus produktų, skirtų naudoti ne tik buityje, bet ir pramonėje asortimento; ne tik tradicinių, bet ir stebinančių šiuolaikinių technologijų sprendimų.

Kiemo ir garažo vartų automatikos sprendimai

Vartų automatika – tai sprendimas, suteikiantis galimybę kur kas patogiau valdyti vartus, nestovėti lauke lyjant, sningant ar pučiant atšiauriam vėjui. Be to, nereikia rūpintis ir viduje esančio turto saugumu, nes vartų automatikos mechanizmas apsaugo juos nuo įsilaužimo – blokuoja taip, kad vartai negalėtų būti atveriami iš išorės. Vartų automatikos naudojimas yra ne tik patogus ir saugus, tačiau ir efektyvus – vartai atveriami ir užveriami kur kas greičiau nei rankiniu būdu, todėl prarandamas mažesnis kiekis šilumos. O ir jų eksploatacijos laikas ilgėja. UAB „Isveta“ siūlo rintis vartų automatikos sprendimus, kuriais galima valdyti tiek pakeliamus, tiek varstomus ar stumdomus garažo bei kiemo vartus.

Pramoninių vartų automatikos sprendimai

Pramoninių vartų automatika daugeliu atveju yra vienintelis būdas juos varstyti ne tik dėl matmenų ir svorio, tačiau ir dėl to, kaip intensyviai tai tenka daryti. UAB „Isveta“ siūlomi pramoninių vartų automatikos sprendimai yra pajėgūs atitikti bet kokios srities patalpų specifiką, užtikrinti saugų ir sklandų varstymą nepaisant to, kaip intensyviai tai būtų atliekama ir kokio dydžio vartai būtų. Be to, pramoninių vartų automatika gali būti valdoma keliais skirtingais nuotolinio valdymo būdais, todėl klientas gali rinktis jam patogiausią variantą.

Kiti automatikos sprendimai

Be tradicinių vartų automatikos sprendimų, UAB „Isveta“ siūlo rinktis ir šiuolaikines technologijas – nuotoliniu būdu reguliuojamus roletus ar net namų valdymo sistemas. Šie pažangūs sprendimai užtikrina maksimalų komfortą, nes naudodamiesi specialiomis programomis galite valdyti daugybę namuose įdiegtų mechanizmų. Vartus pakelti ar atverti naudodamiesi programėle ar tiesiog skambučiu, taigi nereikia jokių papildomų pultelių ir pan.