Varstomų kiemo vartų automatika | ISVETA

Varstomų vartų automatika

Varstomų kiemo vartų automatika

    Saugumas ir patogumas. Geriausias sprendimas, jei vartų automatika yra patikėta montuoti patyrusiems šios srities specialistams, galintiems užtikrinti, kad darbai bus atlikti kokybiškai ir sistema funkcionuos sklandžiai bei efektyviai. Tik tokiu būdu galėsite mėgautis visais tiek varstomųjų, tiek bet kurios kitos rūšies vartų automatikos privalumais: maksimalia apsauga ir komfortu. Varstomųjų vartų automatika – tai būdas gerokai palengvinti kasdienybę. Jei vasarą ir atrodo nesunku išlipti iš automobilio ir eiti jų atverti, tai šaltuoju metų laiku, lyjant ar pustant, tikrai juntamas patogumas, kai norėdami patekti į teritoriją galite tiesiog pasinaudoti nuotolinio valdymo įrenginiais. Ką jau kalbėti apie kur kas didesnį saugumo lygį – automatiškai valdomi varstomieji kiemo vartai yra gerokai saugesnis pasirinkimas, nei įprasta ant jų kabanti spyna.

Varstomų vartų automatikos privalumai

  • Patogumas. Nereikia lipti iš automobilio, vartai atidaromi ir uždaromi iš automobilio distancinio valdymo pagalba.
  • Apsauga. Nereikalingi papildomi užraktai, automatika saugo nuo vartų atidarymo. Nuo prispaudimo saugo automatiniai saugos įtaisai.
  • Ilgaamžiškumas. Naudojant automatiką kiemo vartai eksploatuojami ir tarnauja ilgiau
  • Saugumas. Papildomi saugumą užtikrinantys įrenginiai: infraraudonųjų spindulių barjerai, signalinės lempos ar pavaros apsaugos sistema užtikrina saugų automatikos darbą.

Varstomų kiemo vartų automatikos rūšys pagal gamintoją

Nice automatika
Italų gamintojo Nice buitinių garažo vartų ir įvairi kiemo automatika.
Plačiau...
Tau automatika
Italų gamintojo Tau įvairi kiemo ir garažo vartų automatika.
Plačiau...
Sommer automatika
Vokiečių gamintojo Sommer kiemo ir garažo vartų automatika.
Plačiau...
Automatikos baldymas telefonu ISVETA

Automatikos valdymas telefonu

Privačių namų ar daugiabučių automatikos valdymas mobiliuoju telefonu
 

Isveta.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su isveta.lt slapukų politika.

Sutinku