Stumdomų vartų automatika

Stumdomų kiemo vartų automatika

    Greitas ir patogus varstymas. Stumdomųjų vartų automatika – tai patogus ir mažiau laiko užimantis jų valdymas. Šie automatizuoti sprendimai gali būti diegiami bet kokio tipo stumdomuosiuose vartuose – tiek eksploatuojamuose buityje, tiek ir pramoninės paskirties, komercinėse patalpose. Vartų automatika gerokai supaprastina jų varstymą: kalbant apie gyvenamųjų teritoriją – nereikia lipti iš automobilio, norint vartus atverti (tai ypač aktualu prastu oru), kalbant apie komercinius pastatus – darbas vyksta kur kas greičiau, nes esant intensyviam judėjimui pro vartus, tektų sugaišti daug laiko, darbuotojui juos kaskart atveriant ir užveriant. Automatiškai valdomi stumdomieji pramoninės paskirties patalpų vartai suteikia galimybę racionaliai panaudoti turimus resursus ir nešvaistyti darbuotojų laiko ir energijos darbams, kurie, valdant automatiniu būdu, gali būti atlikti greičiau ir patogiau.

Stumdomų vartų automatikos privalumai

  • Patogumas. Nereikia lipti iš automobilio, vartai atidaromi ir uždaromi iš automobilio distancinio valdymo pagalba.
  • Apsauga. Nereikalingi papildomi užraktai, automatika saugo nuo vartų atidarymo. Nuo prispaudimo saugo automatiniai saugos įtaisai.
  • Ilgaamžiškumas. Naudojant automatiką kiemo vartai eksploatuojami ir tarnauja ilgiau
  • Saugumas. Papildomi saugumą užtikrinantys įrenginiai: infraraudonųjų spindulių barjerai, signalinės lempos ar pavaros apsaugos sistema užtikrina saugų automatikos darbą.

Stumdomų kiemo vartų automatikos rūšys pagal gamintoją

Nice automatika
Italų gamintojo Nice buitinių garažo vartų ir įvairi kiemo automatika.
Plačiau...
Tau automatika
Italų gamintojo Tau įvairi kiemo ir garažo vartų automatika.
Plačiau...
Sommer automatika
Vokiečių gamintojo Sommer kiemo ir garažo vartų automatika.
Plačiau...
Automatikos baldymas telefonu ISVETA

Automatikos valdymas telefonu

Privačių namų, daugiabučių ar įmonės automatikos valdymas mobiliuoju telefonu
 

Isveta.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su isveta.lt slapukų politika.

Sutinku