Kelio užtvarai

Kelio užtvarai

Apribojant transporto priemonių patekimą į teritoriją dažnai naudojami automatiniai kelio užtvarai. Priklausomai nuo pravažiuojamos dalies pločio, naudojimo intensyvumo, automatikos ir apsaugos reikalavimų parenkami atitinkamo modelio ir techninių savybių, komplektacijos kelio užtvarai. Šiems įrenginiams naudojami įvairiausi automatikos priedai, padedantys efektyviai valdyti transporto priemonių kontrolę. Kelio užtvaras apriboja nepageidaujamo transporto patekimą į tertoriją, neužtveriant pėsčiųjų ar dviratininkų eismo.

Atvykite į artimiausią mūsų saloną ar pasikvieskite meistrą į namus ir mes profesionaliai įvertinę situaciją, parinksime optimaliausius sprendimus.

Apie automatikos montavimo vietas ir laidų išvedžiojimą turite pagalvoti iš anksto. Atsispausdinkite kelio užtvaro pajungimo ir laidų išvedžiojimo schemą ir vadovaukitės ja ar pateikite darbus vykdantiems meistrams.

Automatinio kelio užtvaro privalumai

  • Patogumas. Nereikia lipti iš automobilio, vartai atidaromi ir uždaromi iš automobilio distancinio valdymo pagalba ar kitų automatinio valdymo įtaisų dėka.
  • ,Efektyvumas. Apsaugo transporto priemonių patekimą į teritoriją, paliekant pėsčiųjų patekimą.
  • Automatika. Didelės kelio užtvaro automatinio valdymo galimybės.
  • Apsauga. Nereikalingi papildomi užraktai, automatika saugo nuo užtvaro atidarymo. Nuo prispaudimo saugo automatiniai saugos įtaisai.
  • Saugumas. Papildomi saugumą užtikrinantys įrenginiai: infraraudonųjų spindulių barjerai, signalinės lempos ar pavaros apsaugos sistema užtikrina saugų automatikos darbą.

Kelio užtvarų rūšys pagal gamintoją

Italų gamintojo Tau automatiniai kelio užtvarai.
Plačiau…

Vokiečių gamintojo Sommer automatiniai kelio užtvarai.
Plačiau…

Automatikos valdymas telefonu

Privačių namų, daugiabučių ar įmonės automatikos valdymas mobiliuoju telefonu