Roletai

UAB „Isveta“ – daugiau nei dviejų dešimtmečių patirtį sukaupęs roletų gamintojas, siūlantis gausų įvairių prekių asortimentą. Pakvieskite mūsų roletų meistrą: atvykimas, paskaičiavimas, matavimas ir konsultacija – nemokami.  Mūsų produktai – tai kokybiški, funkcionalūs ir lengvai prižiūrimi roletai, iš kurių nesunkiai išsirinksite geriausiai poreikius atitinkančius. Siūlome rinktis skirtingo dizaino, modelio, iš skirtingų žaliavų pagamintus roletus, kurių funkcionalumas ir ypatybės džiugins ne vienerius metus. Gaminame ir montuojame – padedame išsirinkti – nuo audinio iki automatikos.

Roletų privalumai

  • Pagal Jūsų individualius poreikius
  • Tiesiai iš gamintojo
  • Galima spauda ant audinio parenkant bet kokį raštą, spalvą ar vaizdą
  • Skirtingų žaliavų, audinių pasirinkimas
  • Kokybiški ir funkcionalūs
  • Ilgaamžiai

Roletai pagal užsakymą

Meistro iškvietimas

  • Matavimas, konsultacijos ir paskaičiavimai yra nemokami.
  • Mokėsite tik už gaminius, montavimą ir pristatymą.
Tel.: +370 676 18816 El. paštas: info@isveta.lt Susisiekti   Plačiau

Vidaus roletai

Gaminame kelių rūšių roletus: 1. Klasikiniai roletai – laisvai kabantys, su 16, 25 ar 38 mm storio vamzdeliu, valdomi grandinėlės ar varikliuko pagalba. 2. Klasikiniai roletai MAX – laisvai kabantys roletai su kasete, valdomi grandinėle ar varikliuko pagalba. 3. Klasikiniai roletai MINI – laisvai kabantys roletai su plonu 16 mm storio vamzdeliu, valdomi grandinėle. 4. Roletai ISO – roletai su kasete ir kreipiančiosiomis montuojami prie pat stiklo. 5. Roletai DUO – dviejų skirtingų audinių roletai su skirtingais raštais ir šviesos pralaidumu, montuojame prie pat stiklo. 6. Roletai su šviesos srauto reguliavimu – klasikiniai arba MAX tipo roletai su šviesos srautą reguliojančiu audiniu. 7. Roletai diena-naktis – roletai MAX arba ISO, su dvigubu persidengiančiu audiniu. 8. Romanetės – patalpų puošimui, iš roletinio arba užuolaidinio audinio.

Lauko roletai

Gaminame 3 rūšių lauko roletus: fasadinius (paklausūs įvairiose mokymo, gydymo ir kitose įstaigose, biuruose), šoninius terasos roletus (balkonams, terasoms nuo vėjo, saulės, aplinkinių žvilgsnių) ir stoginius (stogams, palėpėms, nestandartiniams sprendimams).

Dažniausiai užduodami klausimai apie roletus

Kur užsakyti roletus?

Roletus gaminame visai Lietuvai. Galite atvykti konsultacijai. Roletai Vilniuje (Kauno g. 34), Kaune (Savanorių pr. 196), Klaipėdoje (Taikos pr. 8), Alytuje (Putinų g. 23). Meistro iškvietimas galimas ir Šiauliuose.

Kodėl verta pasinaudoti roletų meistro iškvietimo paslauga?

Meistras ne tik pamatuos žaliuzes ar vartus, bet ir profesionaliai patars kaip patogiausiai, mažiausiais kaštais įrengti norimas žaliuzes, garažo vartus ar automatiką.

Kiek kainuos roletų meistro iškvietimo paslauga?

Meistro atvykimas, matavimas, patarimai ir paskaičiavimai yra nemokami.

Kokiu metu gali atvykti roletų meistras?

Meistras atvyksta darbo metu, tačiau išskirtiniais atvejais atvyksta ir savaitgaliais ar po darbo.

Kaip galima išsikviesti roletų meistrą?

Meistrą galima išsikviesti užpildžius iškvietimo anketą (https://www.isveta.lt/meistro-iskvietimas/), parašius mums el. paštu (info@isveta.lt) ar paskambinus į artimiausią mūsų padalinį (kontaktai: https://www.isveta.lt/kontaktai/).

Kaip išmatuoti roletus?

Atsakymą pateikiame čia: https://www.isveta.lt/matavimas/

Kaip išmatuoti langus roletams?

Atsakymą rasite čia: https://www.isveta.lt/matavimas/

Kaip nuimti roletus?

Priklauso nuo roletų tipo. Roletai ISO (su kasete ir kreipiančiosiomis) nuimami: nuimami šoniniai kasetės dangteliai ir atsukami keturi varžteliai, laikantys kasetę. Išmaunamas roletas iš kreipiančiųjų.

Kaip tvirtinasi roletai?

Priklauso nuo roletų tipo. Roletai ISO – priklijuojamos kreipiančiosios iš šonų, 4 varžteliais pritvirtinama kesetė. Klasikiniai roletai – pritvirtinami laikikliai varžteliais, įstatomas roletas į laikiklius.

Roletų ypatybės

Roletai – jau daugelio pamėgtas pasirinkimas. Gaminio populiarumą, be abejonės, lemia jo ypatybės. Roletai yra originalaus dizaino, šiuolaikinių technologijų ir klasikos derinys, kuris ne tik papildo interjerą, bet ir puikiai atlieka savo funkcijas. Roletai, kaip ir dauguma kitų šviesos srautą patalpose reguliuojančių priemonių, neretai tampa išskirtiniu būsto ar kitos paskirties patalpų akcentu. Unikalūs roletų audinių raštai bei spalvos suteikia galimybę kurti gyvą, žaismingą interjerą, tarpusavyje derinti kitus dekoro elementus ir tokiu būdu išgauti norimą efektą. Nereikėtų pamiršti ir nuolat modernėjančių gamybos technologijų, dėl kurių didesnės ir pačių audinių galimybės.

Jie gali pasižymėti skirtingomis ypatybėmis: būti ne tik tvirti ir visiškai izoliuoti šviesą, tačiau ir ją sulaikyti tik iš dalies. Tai roletai, kurie yra su permatomomis juostomis, pro kurias prasiskverbia šviesos ir šilumos. Dažniausiai šie audiniai naudojami gaminant roletus diena-naktis. Jei roletai bus naudojami specializuotose patalpose, jų audiniai gali sulaikyti ne tik šviesą, bet ir šilumą, būti nedegūs, pasižymėti antibakterinėmis savybėmis.

 

Roletų funkcionalumas

Vieni didžiausių roletų privalumų – patogus valdymas ir funkcionalumas. Paprastai jie montuojami nišose arba ant jų. Roletų audinys nesudėtingai valdomas krašte esančia grandinėle (ja roletus galima pakelti ir nuleisti iki norimo lygio). Roletus nesudėtinga pritaikyti pagal patalpų specifiką, todėl tai populiarus sprendimas ne tik namuose, tačiau ir komercinės paskirties patalpose, biuruose. Pagal kliento poreikius galime pasiūlyti skirtingų dydžių, matmenų roletus. Taip pat tokius gaminius, kuriuos būtų galima valyti dezinfekuojančiomis priemonėmis, kurie visiškai sulaikytų šviesą ar šilumą ir kt. Roletai – tai optimalus pasirinkimas bet kuriose patalpose, suteikiantis galimybę ne tik kurti interjerą, bet ir patogiai valdyti šviesos bei šilumos srautą.