Automatikos valdymas internetu

Namų automatikos valdymo sistema

Išmanieji namai, kur viskas paklūsta Jums. Automatikos valdymo sistema Smart Control – tai galimybė valdyti namuose įdiegtus išmaniuosius sprendimus ir įvairius buitinius prietaisus, ne tik esant bet kurioje patalpoje, bet net ir visiškai nebūnant namuose. Naudojantis šia namų valdymo sistema Jums paklus viskas: garažo vartų automatika, kiemo apšvietimas, kiemo vartų automatikamarkiziųvidaus ir lauko žaliuziųvidaus ar lauko roletų valdymas, bei bet kurių, į sistemą prijungtų elektrinių prietaisų valdymas. Automatinė namų valdymo sistema yra ne tik patogi, tačiau ir suteikia galimybę užtikrinti namų saugumą išvykus iš jų. Pavyzdžiui, net atostogų metu, būdami toli nuo namų, galite naudotis išmaniąją valdymo sistema ir patikrinti, kurie prietaisai yra įjungti arba atvirkščiai, ar išjungėte viską, ką norėjote. Tą patį galite atlikti ir kiekvieną vakarą prieš užmigdami – visiškai nebūtina keltis iš lovos ir apeiti visus namus. Viskas, ko Jums reikia – tai šalia esantis išmanusis įrenginys, veikiantis su viena iš minėtųjų operacinių sistemų ir namai paklūsta Jums. Jūs taip pat galite, nustatyti kad norimu metu visas automatikos valdymas vyktų be Jūsų įsikišimo pagal iš anksto nustatytą scenarijų.

Automatikos valdymo sistemos privalumai

  • Patogumas.Visada pasiekiami bet kurie pajungti įrenginiai. Nereikia būti vietoje norint valdyti.
  • Saugumas. Nereikia kiekvienam turėti valdymo pultelį, galima valdyti telefonu.
  • Planavimas. Galima susikurti atskirus scenarijus ir norimi įrenginiai laiku išsijungs ar įsijungs. Sugruouoti atskirų įrenginių įjungimą.
  • Universalumas.Galima valdyti ne tik žaliuzes, bet ir bet kokius elektros įrenginius .

Namų automatikos valdymo sistema

Namų valdymo sistemos blokas turi radijo siųstuvą, kuriuo galima išsiųsti signalą kiekvienam imtuvui. Prietaisų su imtuvu pavyzdžiai: apsauginės žaliuzės, vidaus ir lauko roletai, medinės žaliuzės, fasadinės žaliuzės, terasinės markizės, kiemo ir garažo vartų automatika, kiemo apšvietimas, ar bet kokie elektriniai namų prieraisai.

Taip. Tai, pavyzdžiui, gali būti kiemo ar garažo vartų automatika, kurią galimą aprūpinti Yooda distancinio valdymo imtuvu, ir tokiu būdu valdyti bendros automatikos valdymo programėlės pagalba.

Nauda slypi išplėtotoje programėlėje. Jos dėka galima grupuoti įvairius prietaisus, kurti scenarijus ir bet kuriuo momentu juos įjungti arba labai lengvai užprogramuoti automatinę aktyvaciją. Grafinis prietaisų ir valdymo komandų atvaizdavimas sukuria paprastos ir intuityvios programėlės įvaizdį. Be to, šios programėlės dėka galima valdyti prietaisus, kuriuos nepasiekia pulto veikimo diapazonas, pav., kai esate darbe arba atostogaujate. Ji yra nuolat atnaujinama ir papildoma funkcijomis, kurių nerasite pulteliuose.

Yooda Smart Control

Paslaugos

  • Atvykstame į namus ar ofisą
  • Konsultuojame telefonu, el.paštu ar vietoje
  • Įvertiname įrengimo galimybes
  • Pateikiame paskaičiavimus
  • Įrengiame ir prižiūrime visoje Lietuvoje

Namų valdymo sistema Smart Control

Atmintis iki 255 prietaisų.
Baterija 1xCR1220.
Maitinimas 12V DC.
Matmenys 110x80x22 mm.
Naudojama galia 1,6 W.
Apsaugos klasė IP20.
Operacinės sistemos: Android, iOS.
Jungtys: Wi-Fi; Ethernet; ISM 433 MHz

Daugiau informacijos

Vilniuje, Kauno g. 34 LT-03202, tel. 2 333 484, mob.tel. 8 676 18814
Kaune, Savanorių pr. 196 LT-50186, tel. 33 33 00, mob.tel. 8 676 18815
Klaipėdoje, Galinio pylimo g. 18 LT-91224, tel. 38 22 11, mob.tel. 8 600 23281
Šiauliuose, Tilžės g. 225, PC Tilžė LT-76200, tel. 5 222 33, mob.tel. 8 600 23287
Alytuje, Naujoji 124 LT-62175, tel. 7 12 25, mob.tel. 8 676 18816

Scenarijai

Scenarijų kūrimas, panaudojant įvairių namų elektros prietasų valdymo sistemą.

Scenarijų kūrimas yra labai paprastas, o jų skaičių gali apriboti tik vaizduotė ir turimų prietaisų, kuriuos galime valdyti, skaičius. Sukūrėme keletą pavyzdinių scenarijų, kuriuos galite taikyti savo namuose. Įsitikinkite, kad YOODA Smart Control sistema buvo sukurta galvojant apie Jūsų poreikius.

Scenarijus „Vakaras kieme“

Tam, kad savo terasoje galėtumėte komfortiškai leisti laiką, įrenkite markizę su tinkama automatika. Markizės variklis su integruotu radijo imtuvu leis valdyti programėlės pagalba – jos išskleidimas ir suskleidimas vyks paspaudus atitinkamus mygtukus išmaniajame telefone. Prie variklio taip pat galima pridėti vėjo, lietaus ar saulės jutiklius, kurie užtikrins, kad priklausomai nuo vėjo stiprumo, lietaus ar saulės intensyvumo ji pati susiskleistų arba išsiskleistų.

Kiemo apšvietimo sistema taip pat gali būti valdoma telefonu ar planšete – tai leidžia daryti valdymo skydelis NANO, montuojamas po jungikliu.

Kieme, be apšvietimo, galima automatizuoti ir žolyno laistymo sistemą, panaudojant elektrinius vožtuvus su radijo imtuvu. Distancinio siųstuvo su laikmačiu dėka, galima suprogramuoti automatišką sodo purkštuvu darbą tam tikrą savaitės dieną ir tam tikru laiku – pav., naktį, kai visi jau miega.

Universalaus distancinio imtuvo dėka vienu paspaudimu telefone, galima valdyti ir apšvietimą terasoje.

Markizės, kiemo laistymo sistemos ir terasos bei kiemo apšvietimo valdymą Jūs galite sujungti per namų automatikos valdymo sistemą Smart Control. Tai leidžia visus įrenginius valdyti per programėlę, kuri, sujungdama visus prietaisus į grupę, įjungs tinkamus ir savalaikius kiekvieno priskirto prietaiso veiksmus – markizė išsiskleis, įsijungs terasos apšvietimas, be to, reikiamą valandą įsijungs kiemo apšvietimas ir žolyno laistymo sistema.

Scenarijus „Kino seansas“

Galite automatizuoti tiek kabančias žaliuzes, tiek kasetines ritinines užuolaidas. O svarbiausia – nereikia kalti sienų ir vesti laidus, kadangi LE tipo pavaros, be radijo imtuvo, turi ir įmontuotą bateriją.

Norėdami sukurti kino ar konferencijos salę, naudokite projektorių ir projekcinį ekraną. Automatizavimo atveju ekranas ir jo svoris neturi reikšmės, kadangi kiekvienam galite parinkti tinkamą pavarą su radijo imtuvu.

Priklausomai nuo laiko ir aplinkybių, užuolaidos reaguos tinkamu būdu. Svarbu, kad pavara turi įmontuotą radijo imtuvą bei bateriją, taigi, yra visiškai belaidė.

Panaudodami elektros lizdą bei prijungdami apšvietimą prie sieninių valdymo skydų galite lengvai juos kontroliuoti – visą namą, atskiras patalpas arba jų grupes. Programėlės dėka galite įjungti ir išjungti apšvietimą, nepakildami iš savo vietos.

Vienu mygtuku galite paruošti namų kino, konferencijos ar posėdžių salę susitikimui ar kino filmo peržiūrai. Galite užprogramuoti scenarijus su skirtingais pavadinimais, kuriuos įjungus tam tikroje patalpoje nusileis vidaus roletai, užsitrauks užuolaidos, išsiskleis projekcinis ekranas ir užges šviesa.
Atskiras kiekvieno prietaiso paleidimas užtruktų iki kelių minučių. Sujungus juos į vieną scenarijų galėsite juos įjungti per kelias sekundes, vienu paspaudimu.