Geriausi vasario mėnesio pasiūlymai

Akcijos ir pasiūlymai galioja iki vasario mėnesio pabaigos.

Video pristatymas

UAB ISVETA ir ko yra įvairių rūšių vidaus ir lauko žaliuzių, roletų, romanečių ir susukamų bei segmentinių garažo vartų gamybos įmonė... Taip pat montuojame įvairius greitaeigius, priešgaisrinius vartus, bei kiemo ir garažo vartų automatiką.
 

Naujienos

Smart Control20

Namų automatikos valdymo sistema

Įvairių žaliuzių ir roletų, garažo ir kiemo vartų automatikos, bei bet kokių elektros prietaisų valdymo sistema internetu.
rol57m

Roletai su šviesos srauto reguliavimu

Klasikiniai arba Maxi roletai su specialiu dvigubu audiniu, leidžiančiu papildomai reguliuoti šviesos patekimą į patalpą.

Klientų atsiliepimai

Svarbiausia mūsų darbe yra klientų vertinimas.
Patikima įstaiga, kuri gamina aukštos kokybės produktus. Isvetos Alytaus padalinyje dirba puikiai savo darbą išmanantys žmonės. Pirkome roletus, tad darbuotojai suteikė labai išsamią informaciją, nuoširdžiai pagelbėjo renkantis geriausią variantą. Meistras langus atvyko pamatuoti laiku ir viską atliko labai tiksliai, nustebome, jog roletus pagamino per labai trumpą laiką. Rekomenduoju - atrasite kokybės ir kainos santykį.

Ugnė

Teko prasyt ju paslaugu, tai kokybe ir mobilumas labai dziugina.Rekomenduoju

Dainius

Ka tik idejo roletus, tai patenkintas ir as. Malonus, linksmas, meistras. Na ziuresim kaip su patvarumu bus, ir jei suges ar taisys :)
Dar jei darbo laikas nebutu sutampantis su eiliniu zmoniu darbo laiku, tai yra jei dirbtu pvz iki 8 vakaro ar savaitgaliais, tai is vis super butu, bet suprantu kad tai sunkiau igyvendinama.

Darius

Labai patenkinti likome Isveta roletu kokybe ir kainomis, o ypac darbuotoju operatyvumu, profesionalumu.Rekomenduojame!!!

Jolita

Meistro iškvietimas

Jau 23 metus dirbame žaliuzių ir garažo vartų srityje!

23 metai

patirties, naujovių, gamybos ir klientų aptarnavimo


23

metus gaminame įvairias žaliuzes


18

metų gaminame įvairius roletus


8

metai gaminame įvairias romanetes


6

metai gaminame segmentinius garažo vartus