Garažo vartai 

Garažo vartai

Mūsų siūlomi garažo vartai

  • Garažo vartai
  • Garažo vartai
  • Garažo vartai
  • Garažo vartai
  • Garažo vartai
  • Garažo vartai

Garažo vartų gamyboje naudojame patikimų europos gamintojų medžiagas, komponentus bei technologijas. Tai leidžia pasiekti, kad atitinktume aukščiausius kokybės reikalavimus. Šio tipo vartai pasižymi tvirtumu, stabilumu, sandarumu bei ilgaamžiškumu.

Segmentiniai garažo vartai yra patogūs naudoti ir montuojami tiek namuose, tiek pramoniniuose objektuose. Vartai nebijo atmosferos poveikio - drėgmės ir temperatūros pokyčių, pasižymi gera temperatūros ir garso izoliacija (šilumos pralaidumas iki 1,07 W/ m2 x k; garso pralaidumas iki Rw= 25 dB).

Spalvų ir segmento tipų įvairovė leidžia priderinti garažo vartus prie įvairaus jūsų namo ar garažo eksterjero. Vartai taip pat gali būti dažomi bet kokia spalva pagal RAL paletę.

Šio tipo garažo vartai užtikrina jūsų namų saugumą. Segmentų gamybai naudojama dviguba legiruoto plieno skarda apsaugo nuo įsilaužimo. Užsakant rankinio valdymo vartus montuojama patikima vidinė sklendė, arba spyna įmontuota į vartų segmentą. Esant automatiniam vartų valdymui, garažo vartus užblokuoja automatikos variklis ir garažo vartus iš lauko pusės pakelti neįmanoma.

Gaminami pagal kiekvienos angos išmatavimus, todėl statant ar rekonstruojant garažą nereikia derinti angos matmenų prie vartų. Vartų pakilimo tipas ir matmenys yra derinami pagal garažo konstrukciją. Išlieka kai kurie reikalavimai: angokraščiai iš vidinės garažo pusės turi būti ne mažesni nei 120 mm ir sąrama virš angos nuo 80 - 200 mm.

Ypatingai šilti garažo vartai iš 60 mm storio segmento...

Garažo vartų segmentai ir jų savybės naudojami gamyboje.

Garažo vartų su sukamosiomis spyruoklėmis pakilimo tipai ir galimi sąramų matmenys.

Į kokius garažo matmenis reikia atkreipti dėmesį renkantis vartus?